V kategórii | Tlačové správy

Podporte lezkyňu Elišku Bodorovú z Vranova v grantovom pograme „Ukáž sa“

E I

Moja mladšia sestra Eliška sa dostala do finále grantového programu Ukáž sa, ktorý zastrešuje Slovenský olympijský výbor. O výške podpory rozhodne počet hlasov a veľmi jej pomôže, ak to dostaneme k veľkému množstvu ľudí.

Link na hlasovanie: olympic.sk/ukazsa/eliska-bodorova

13-ročná lezkyňa Eliška z Vranova nad Topľou potrebuje vaše hlasy v grantovom programe

Mladá a talentovaná športovkyňa Eliška Bodorová, ktorá má len 13 rokov, sa dostala do finále prestížneho grantového programu Ukáž sa. Tento program organizuje Slovenský olympijský výbor s cieľom podporiť mladé športové talenty na ich ceste za úspechom.

Eliška, žiačka triedy 7.C na Základnej škole Lúčna, sa už od siedmich rokov venuje športovému lezeniu. Je členkou Horolezeckého klubu Slaňák Vranov nad Topľou a držiteľkou niekoľkých medailí z majstrovstiev Slovenska. Svojimi výkonmi neustále dokazuje, že patrí medzi najtalentovanejších mladých športovcov na Slovensku. 

O výške jej podpory teraz rozhoduje počet získaných hlasov od verejnosti. Preto chceme vyzvať všetkých obyvateľov Vranova nad Topľou a okolitého regiónu, aby hlasovali za Elišku. Hlasovať je možné každý deň až do 7. júla. Hlasovanie je bezplatné a trvá len pár sekúnd.

„Vďaka získaným financiám budem môcť trénovať ešte viac a na lepších stenách. Budem dosahovať ešte lepšie výsledky a reprezentovať náš klub a naše mesto nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ďakujem za každý jeden hlas, ktorým ma dostanete bližšie k mojim snom,“ hovorí Eliška. 

Podporte našu mladú športovkyňu a pomôžte jej dosiahnuť ďalšie úspechy! Vaša podpora môže byť kľúčová pre jej ďalší športový rast a splnenie jej snov. Ďakujeme!

Zdroj: Dominika Bodorová 

Comments

Reagujte cez Facebook (hore) alebo komentujte tu:

Pre vloženie komentára musíte byť prihlásený.