V kategórii | Tlačové správy

Úspech vranovských karatistov na majstrovstvách Slovenskej republiky v goju ryu karate

Karate

Začiatkom tohto mesiaca 9. júna sa konali majstrovstvá Slovenskej republiky v goju ryu karate, ktoré sa odohrávali v Košiciach. Pod vedením trénera Dušana Bilého výber vranovských karatistov zažiaril a priniesol si z tejto súťaže jednu zlatú, štyri strieborné a dve bronzové medaily. Patrik Zengivald v kategórii kumite 12 – 13 ročných starších žiakov + 55 kg obsadil 2. miesto. Marko Petro v kategórii kumite 14 – 15 ročných kadetov – 52 kg získal 3. miesto. Michal Ruščin v kategórii kumite 14 – 15 ročných kadetov – 57 kg skoncil na 3. mieste. Martin Drobňák v kategórii kumite 14 – 15 ročných kadetov – 57 kg sa umiestnil na 2. mieste. Patrik Kočiš v kategórii kumite 14 – 15 ročných kadetov – 63 kg získal 2. miesto. Natália Krištanová v kategórii kumite 14 – 15 ročných kadetiek – 54 kg obsadila 2. miesto. Richardovi Doliničovi sa podarilo v kategórii kumite 16 – 17 ročných juniorov +76 kg zvíťaziť vo finále a odniesť si 1. miesto. Našim karatistom k dosiahnutým úspechom gratulujeme a prajeme im veľa ďalších úspechov.

Zdroj: Denis Bily