V kategórii | Tlačové správy

Tip pre vodičov: Vranov nad Topľou privíta bezplatné kontroly vozidiel

SK

Vranov nad Topľou, 7. októbra 2019 – Bezplatná kontrola vozidiel mieri do Vranova nad Topľou. Akcia pre vodičov pod názvom PitStop sa uskutoční v stredu9. októbra. Ide o servisné prehliadky, na ktorých si vodiči môžu dať skontrolovať svoje vozidlo profesionálnymi mechanikmi zdarma.Sériu akcií pre vodičov pripravuje sieť nezávislých autoservisov ProfiAuto Service v spolupráci s partnerom AZ Car.

Bezplatná kontrola vozidiel bude prebiehať v stredu9. októbra od 11. do 17. hodiny na parkovisku pri predajni Hypermarket Tesco. „Vodiči si na PitStope budú môcť nechať skontrolovať stav klimatizácie a prevádzkových kvapalín, nastavenie svetiel, stav akumulátora, tlak v pneumatikách alebo urobiť diagnostiku motora,“ hovorí Rudolf Staník, konateľ spoločnosti AZ Car,ktorá je partnerom siete autoservisov ProfiAuto a podieľa sa na organizácii kontrolných akcií PitStop.

Tohtoročná séria servisných prehliadok je obohatená o výhodné ponuky pre vodičov a rôzne zľavy na služby v sieti ProfiAuto servisov. „Sme pripravení sa na väčší nápor vodičov, preto sme posilnili tím mechanikov, ktorí budú môcť vodičov obslúžiť rýchlejšie. Zameriame sa takisto na nové ročníky automobilov a elektromobily,” informuje JindřichKrejčí, riaditeľ projektu ProfiAutoService.

Minulé kontroly ukázali, že takmer žiaden automobil nie je bez poruchy, ak sa vychádza z priemerného veku vozidla, ktoré PitStop navštívi. Medzi najčastejšie poruchy patrí nastavenie svetiel, úniky kvapalín, elektrina, nabíjanie a vek pneumatík. Nedostatky boli zistené takisto u nových automobilov.

Pravidelné bezpečnostné akcie PitStop organizuje ProfiAuto Service na Slovensku a v Českej republike od roku 2016 v spolupráci so svojimi partnermi, predajcami náhradných dielov a príslušenstva. Mediálnym partnerom akcií PitStop je spoločnosť MotoFocus.

Zdroj: Ondřej Coufal

Foto: Ilustračné

 

Comments

Reagujte cez Facebook (hore) alebo komentujte tu:

Pre vloženie komentára musíte byť prihlásený.