V kategórii | Tlačové správy

O post primátora mesta Vranov n.T. sa uchádza aj Ján Ragan

Ragan 58-I

Milí Vranovčania,

uplynul čas, na ktorý ste mi zverili do správy chod nášho mesta. Prekonali sme ťažké obdobie znižovania dlhov, uťahovania opaskov a spoločne sme sa vysporiadali s mnohými neľahkými problémami. Postupne sa nám podarilo zadĺženosť mesta znížiť,  úspešne zrealizovať investície približne za 11 miliónov eur. Majetok mesta sme navýšili o 7,5 milióna eur.  Opravili sme mnoho ciest, chodníkov a na sídliskách sme vystavali nové parkovacie plochy. Čerpali sme a aj naďalej sa uchádzame o finančné prostriedky z fondov EÚ,  Prešovského samosprávneho kraja a štátnych dotácií. Mesto Vranov nad Topľou sa ocitlo na vrchole rebríčka hodnotenia transparentnosti.

Je ešte veľa výziev, s ktorými sa treba popasovať. Výziev, ktoré majú svoju minulosť, prítomnosť a aj budúcnosť. Je dôležité udržať túto spojitosť, aby sme ich mohli úspešne dokončiť.

Práve preto sa v nadchádzajúcich komunálnych voľbách znova uchádzam o Vašu voličskú priazeň a na post primátora nášho mesta kandidujem ako občiansky, nezávislý kandidát.

MESTO VRANOV NAD TOPĽOU PRE MŇA BOLO, JE A VŽDY BUDE NA PRVOM MIESTE.

Comments

Reagujte cez Facebook (hore) alebo komentujte tu:

Pre vloženie komentára musíte byť prihlásený.