V kategórii | Tlačové správy

Hornozemplínska knižnica: Piatky pre matky a beseda so spisovateľkou Martinou Monošovou

Monsova

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou vás v rámci podujatia Piatky pre matky a otcov pozývajú na odborný seminár Materský a rodičovský príspevok.Tešíme sa na vás a vaše deti 25. októbra 2019 (piatok) o 10.00 h vo vranovskej knižnici.

S odborníčkou z ÚPSVaR Mgr. Jolanou Sčerbovou budeme diskutovať o možnostiach a podmienkach finančných príspevkov pre rodiny.

 

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou vás pozýva na besedu so spisovateľkou Martinou Monošovou, ktorá sa uskutoční 23. októbra 2019 (streda) o 15.00 h.

Podujatie sa realizuje v rámci projektu Vranovské knihodni, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Martina Monošová sa narodila v Trenčíne a žije v Pezinku. Je autorkou románov určených ženským čitateľkám. Svoju tvorbu charakterizuje ako príbehy z reálneho života. Po skončení štúdia na vysokej škole odišla pracovať ako opatrovateľka do Anglicka. Téme opatrovateľstva sa venovala vo svojom debute Lásky o piatej a v knihe Anglické prebúdzania. Nasledovali romány Klišé, Zlodeji bozkov, Sladké snyLekcie z nenávisti. Venuje sa grafickému dizajnu, módnemu a interiérovému poradenstvu. 

Zdroj: Mgr. Beáta Ocilková

Comments

Reagujte cez Facebook (hore) alebo komentujte tu:

Pre vloženie komentára musíte byť prihlásený.